PRP procedūra

 

Šiai procedūrai atlikti VH odontologijos klinikoje taikoma viena pažangiausių ENDORET®PRGF® plazmos technologija. ENDORET® PRGF®- autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija. Tai BTI Biotechnologijų Instituto (Ispanija) produktas, patentuotas dar 1995m. ir pripažintas visame pasaulyje. ENDORET® – Endogenous Regenerative Technology (angl.) – endogeninė regeneracinė technologija. PRGF® – Plasma Rich in Growth Factors (angl.) – plazma, praturtinta augimo faktoriais.

KAIP VEIKIA ENDORET®PRGF® PLAZMOS TECHNOLOGIJA?

Mūsų kraują centrifuguojant atskiriama kraujo plazma, kurioje gausu trombocitų. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai. Būtent augimo faktoriai ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Visi ENDORET® rinkinyje esantys priedai gaminami iš biologiškai suderintų su plazma medžiagų, kas garantuoja, kad paciento organizmui nebus neigiamo poveikio nei trumpalaikėje, nei ilgalaikėje perspektyvoje. Todėl, naudojant ENDORET® klinikinėje praktikoje, užtikrinamas maksimalus saugumas.

VH odontologijos klinikoje ENDORET®PRGF® plazma naudojama keletu būdų: implantacijos metu, odai bei plaukams.

ENDORET®PRGF® PLAZMOS TECHNOLOGIJA ODAI

Mūsų kraują centrifuguojant atskiriama kraujo plazma, kurioje gausu trombocitų. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai. Būtent augimo faktoriai ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Jie tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, daugintis arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

PROCEDŪROS POVEIKIS ODAI

 • Sveikesnė oda;
 • Skaistesnė oda;
 • Elastingesnė oda;
 • Sumažėjusios raukšlės, strijos, randai;
 • Sumažėję randai po aknės;

PROCEDŪRŲ DAŽNIS

Rekomenduojamas 3 procedūrų kursas kas 3-4 savaites;
Priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo, procedūrą rekomenduojama kartoti 1-2 kartus metuose.

ENDORET®PRGF® PLAZMOS TECHNOLOGIJA PLAUKAMS

Kraujo plazma – skystoji kraujo dalis, sudaranti 55 % kraujo tūrio. Kraujo plazmos preparatas yra paruošiamas centrifuguojant. Šviežio kraujo mėginys paimamas į mėgintuvėlį, ir šis sukamas centrifugoje tol, kol kraujo ląstelės nusėda ant dugno, o kraujo plazma yra atskiriama viršuje.

Po centrifugavimo gauname kraujo plazmą, kurioje trombocitų koncentracija yra didesnė nei įprastai žmogaus kraujyje. Būtent trombocituose esantys augimo faktoriai lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją. Augimo faktoriai – tarsi žinutės, kurias organizmas naudoja norėdamas pasakyti ląstelėms, kad jos turi augti, diferencijuoti arba migruoti, kad būtų paspartinamas audinių atsinaujinimas.

Gauta plazma injekuojama pacientui į galvos sritį, dėl ko gerinama ląstelių mikrocirkuliaciją, metabolizmas, plaukų folikulai aktyviau maitinasi. Tai stimuliuoja plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo. Gydant plaukus ENDORET® procedūra tiek moteris, tiek vyrus galima pasiekti išskirtinių rezultatų.

PROCEDŪROS POVEIKIS PLAUKAMS

 • Stabdo plaukų slinkimą;
 • Stabdo plaukų retėjimą, plikimą;
 • Gerina plauko struktūrą;
 • Skatina plaukų augimą;
 • Didina plaukų elastingumą ir blizgesį;
 • Plaukai mažiau riebaluojasi;
 • Sausi plaukai mažiau lūžinęja, mažėja išsišakojusių galiukų.

KADA TAIKOMA ŠI PROCEDŪRA?

Esant plaukų retėjimui – dažniausiai pakaušio ir smilkinių srityse.
Esant plaukų slinkimui – visoje plaukuotoje galvos srityje.
Norint pagerinti plaukų struktūrą, pamaitinti plaukus – visoje plaukuotoje galvos srityje.

PROCEDŪRŲ DAŽNIS

ENDORET® kursą sudaro tik 3 procedūros, atliekant kas 4 savaites.
Palaikomosios procedūros skiriamos individualiai, priklausomai nuo diagnozės.
Esant chroniškam plaukų netekimui, skiriamas pakartotinis 3 ENDORET procedūrų kursas 1 kartą metuose.